vighkata
Utolérhetetlen :) – moderátor
Ez a legbántóbb az egészben.Nem semmi! Azért ez felháborító! Képesek becsapni azokat az embereket, akik esetleg nem annyira tájékozottak!!!![]()
Ez a legbántóbb az egészben.Nem semmi! Azért ez felháborító! Képesek becsapni azokat az embereket, akik esetleg nem annyira tájékozottak!!!![]()
Láttam a pólónkatláttam a pólónkat
Nagyon szuper az egyenpólónk![]()


, de 
És milyen színű? Márcsak, hogy hozzáöltözzünk.
Jaj,de nagyon gonosz vagyok
Sándor
Igen, de így szeretünk.
Puszi
,ha senki nem fedezi fel,azért az utolsó napon elárulom,hogy hól kell keresni.
,ha senki nem fedezi fel,azért az utolsó napon elárulom,hogy hól kell keresni.
Sándor
Én már láttam!És Benneteket is, meg Ildit is!
Én már láttam!És Benneteket is, meg Ildit is!
Aki kiolvassa a fórom minden betűjét,és a hozzátartozó képeket is megnézi,az megtudhatja.
Jaj,de nagyon gonosz vagyok
Sándor
Én nem is akarom tunni,ha senki nem fedezi fel,azért az utolsó napon elárulom,hogy hól kell keresni.
Sándor
Ottan akarok örülni neki, hogy, hű, de szuper, pont ilyenre vágytam. 



, mert irgu-burgum leszen. 



Zegyenpóló, zegyenpóló, lesz nekünk zegyenpólónkMit,mit,hát a zegyenpólónkat.
Sándor



Én nem is akarom tunni. Meglepinek szánom saját magamnak.
![]()
Nem én, dehogy nézem, eddig nem is tudtam milyen képről vanik szó.Na akkor ne nézd meg azt a képet, amit felraktam az albumokba (nem tudtam ide becsatolni!).