Kedves Anyukák!
A pumpás betegegnek rendszeresen szervez a Roche Magyarország Kft. találkozót, amit Kautzky főo. vezetésével meghívott orvosok tartanak. Ide kopizom a meghívó részleteit.
Bár pumpásoknak szervezik, de én biztos vagyok benne, hogy többen vagytok anyukák, akik gondolkodtok a pumpás kezelésen, vagy csak szeretnétek többet megtudni róla, és szívesen eljönnétek. Természetesen lehet hozni a diabos kissrácokat is, nekik kimondottan jó "terápia", ha látják, hányan járnak ugyanabban a cipőben, mint ők.
Kata
MEGHÍVÓ<o

></o

>
<o

> </o

>
[FONT="]Tisztelt Hölgyem/Uram!<o

></o

>[/FONT]
[FONT="]<o

> </o

>[/FONT]
[FONT="]A Roche Magyarország Kft. inzulinpumpát használó betegek részére betegtalálkozót szervez. <o

></o

>[/FONT]
[FONT="]Soron következő témánk:<o

></o

>[/FONT]
[FONT="]<o

> </o

>[/FONT]
[FONT="]Korrekció jelentősége és<o

></o

>[/FONT]
[FONT="]lehetőségei a pumpakezelés során.<o

></o

>[/FONT]
[FONT="]<o

> </o

>[/FONT]
[FONT="]Előadóink:<o

></o

>[/FONT]
[FONT="]Dr. Grósz Andrea[/FONT][FONT="] főorvosnő<o

></o

>[/FONT]
[FONT="]Dr. Kautzky László [/FONT][FONT="]ov. főorvos <o

></o

>[/FONT]
[FONT="]A rendezvényre a [/FONT][FONT="]Budai Irgalmasrendi Kórház Diabetológia[/FONT][FONT="] segítségével <o

></o

>[/FONT]
[FONT="]2007. 10. 26[/FONT][FONT="]-án, pénteken délután
16 órakor<o

></o

>[/FONT]
[FONT="]a [/FONT][FONT="]Budai Irgalmasrendi Kórház Tantermében[/FONT][FONT="]kerül sor.<o

></o

>[/FONT]
[FONT="]<o

> </o

>[/FONT]
[FONT="]Számítunk megtisztelő jelenlétére, és aktív közreműködésére. <o

></o

>[/FONT]
[FONT="]<o

> </o

>[/FONT]
[FONT="]Üdvözlettel: <o

></o

>[/FONT]
[FONT="]<o

> </o

>[/FONT]
[FONT="] …………………… ……………………….<o

></o

>[/FONT]
[FONT="] dr. Kautzky László dr. Grósz Andrea<o

></o

>[/FONT]
[FONT="]<o

> </o

>[/FONT]
[FONT="]<o

> </o

>[/FONT]
[FONT="]<o

> </o

>[/FONT]
[FONT="]<o

> </o

>[/FONT]
[FONT="]<o

> </o

>[/FONT]
[FONT="]Részvételi szándékát kérjük jelezze telefonon (+36 30 932 4479 Dr. Iványi Zoltán, vagy +36 23 446-728 Papp Annamária), vagy e-mailen<o

></o

>[/FONT]
[FONT="] ([/FONT]
[email protected][FONT="], vagy [/FONT]
[email protected][FONT="])<o

></o

>[/FONT]
[FONT="]<o

> </o

>[/FONT]
2007. október 09.
<o

> </o

>
<o

> </o

>
A BUDAI IRGALMASRENDI KÓRHÁZ címe:
1023 Budapest, II. ker, Árpád fejedelem utja 5-7.
(Bejárat a Komjády uszoda mellett található)
Megközelíthető:
<!--[if !supportLists]-->[FONT="]-[/FONT]<!--[endif]-->6-os, vagy 86-os busszal (leszállás a Margit híd budai hídfőjénél)
<!--[if !supportLists]-->[FONT="]-[/FONT]<!--[endif]-->A Komjádi Uszoda felöli oldalon
<!--[if !supportLists]-->[FONT="]-[/FONT]<!--[endif]--> HÉV-vel / Margit hídi megállótól /
Kórházon belül: lifttel a III. emeletre kell menni, majd jobbra fordulva a II. Reuma Osztály folyosóján áthaladni, utána balra – itt egy másik épület III. emeletére jutunk. Egy emelettel feljebb található az előadóterem, a rendezvény helyszíne.