Dühöngő, avagy ARÉNA! :-)

dg

Őstag
Sziasztok!
Nekem is volt ma egy kellemetlen élményem. Már nem először fordul elő, sajnos rendszeres. (Legalább is én mindig kifogom az ilyeneket.) Szóval üldögélek a háziorvosnál a váróterembe kezemben a laborleletemmel. Hárman voltak még előttem, na mondom nem is rossz így elég hamar végzek. (Egész éjszaka dolgoztam.) Már csak egy kismama volt elöttem mikor megjelent egy "gyógyszerügynök" vagy "orvoslátogató" vagy nemtudom minek nevezik őket.
Kopogás nélkül bement a rendelőbe, (még egy idős hölgy volt bent éppen) de ez nem számít náluk. A hölgy hamarosan ki is jött és mondta hogy várni kell. Bent volt 25 percet, mi meg kint vártunk türelmesen. Mi mást tehetnénk? Amikor kijött az ügynök a kismama bement, nem volt bent 10 percig sem, utána mentem én. Éppen a dokival beszélem meg a teendőket bejött egy másik ügynök. (Ő legalább kopogott, de a választ nem várta meg.) Ott állt és hallgatta hogy mit beszélek az orvossal. Szerintetek?! Nem tudom hogy ez máshol is előfordul e de nálunk elég gyakori.

U.i.: Volt akinek azt mondták egyszer, aki szóvá tette a dolgot hogy ez értünk van, ez a betegek érdeke. No comment...

Juj... Ettől nekem is 220 a vérnyomásom, ez errefelé is bevett szokás. Érthetetlen (iiletve: nagyon is értjük), hogy miért nem fogadja az orvos rendelési időn túl a látogatókat? Igen is, hogy ne a betegek idejéből menjen ez.

Mondjuk ha ott ácsorogna benn velem egy, míg velem foglalkoznak, én biztos kiküldeném.
Szerintem, azért szép udvariasan az orvosnak is el lehet mondani a véleményt.
A betegekért van? Na, azért ahhoz pofa kell, hogy egy ilyen magyarázatot adjanak. Hogy nézhetik ennyire bárgyúnak az embereket??
 

dg

Őstag
Egyébiránt,ha már itt vagyunk:kinek milyen módszere van a lenyugvásra,andaxinon és egyéb segédeszközön kívül?Ki hogy kezeli azt az ideget,ami kezelhetetlen(nek érződik)

Hát én sehogy. Borzasztóan sokáig füstölök, sajnos, mert nagyon megviselnek az ilyesmik. Rám nézve egyébként az a legjobb, ha a helyszínen levezetem. Persze, ez általában nem kölcsönös. Újabban minden borzalmas feladatot a férjemre ruházok! Annyira kellemetlen stílusa tud lenni, hogy hullanak körülötte az ügyintézők, és gyorsan megcsinálnak mindent, csak menjen :mrgreen:
 

Zsu77

Új tag
Hát én sehogy. Borzasztóan sokáig füstölök, sajnos, mert nagyon megviselnek az ilyesmik. Rám nézve egyébként az a legjobb, ha a helyszínen levezetem. Persze, ez általában nem kölcsönös. Újabban minden borzalmas feladatot a férjemre ruházok! Annyira kellemetlen stílusa tud lenni, hogy hullanak körülötte az ügyintézők, és gyorsan megcsinálnak mindent, csak menjen :mrgreen:

Hát igen.Az egészség védelme érdekében jobb,ha az ember ott vezeti le a feszt,ahol kapta és mentem,mert később visszatérni sok esetben már hülyén jönne ki.Velem sokszor az a baj,hogy annyira sokkolnak a bunkóságok,hogy "köpni-nyelni"nem tudok,csak annyit érzékelek,hogy ez valahogy így nincs igazságban.Aztán csak otthon esik le a húsz fillér,és akkor meg napokig nagyon rosszul érzem magam és nehezen nyugszok meg.
 

Zsu77

Új tag
Semmit Zsu. Kellemetlen, mert ha tantónéni azt válaszolja, hogy nincs pénz, akkor honnan tudod meg a két alábbi közül az igazabbikat? Gyerkőc nem hagyhatta el, és most nem meri bevallani?
Ha tantó néni a ludas, nincs repeta.
Ha gyerkőc a ludas, akkor irgum-burgum, és kellene a repeta.

Azért agyvérzést ne kapj!

Hát végülis megoldódott...nagyon hülye ügy,és annyira felidegesítettem magam rajta,hogy a megoldás,ami önmagában is dühítő tud lenni,nos arra már nem maradt energiám,csak csendesen annyit tudtam kipréselni,hogy "a lényeg,hogy megvan...".Már többre nem maradt erőm,csak megértőnek lenni...:???:
 

Akitlosz

Új tag
Sziasztok

1. Azt gondolnám egyértelmű, hogy egy a "vércukormérők"ről szoló topicban egyértelmű, hogy a szúrkálás, bökdösés stb. az a vércukorszint mérését jelenti.
Úgy látszik valóban nem egy nyelven beszélünk. Én a megfelelő topicban szóltam hozzá úgy gondolom. Hogy a társalgás félrecsúszott az az én álláspontom azért történt, mert egyesek a felvetett témák helyett a hozzászólók személyével kezdtek el inkább foglalkozni. Gy. k. velem. Tudomásul vettem, hogy egyesek szerint "csak kötözködni" jártam ide és sajnálom, hogy ezek szerint nem értette meg a hozzászólásaimat.

2. Roppant örülük, hogy nektek mindannyiótoknak sikerült elérni, hogy a kezelőorvos figyelembe vegye igényeiteket. Lehet én vagyok a béna, ahogy hozzászólásaitokból leszűröm, de nekem ez eddig nem sikerült egyik diabetológusnál sem. Írtam, hogy az ordibálás nem az én stílusom.
Persze az is lehet, hogy csak más szempontok számomra az elsődlegesek, mint a számotokra, ezért nem fogjátok ti sem, ahogy a kezelőorvosok sem.

Ami nekem probléma, az másoknál fel sem merül, hogy egyáltalán probléma lehet.

3. Veszem az adást, amit ez a hozzászólás áttelepítés is jelent, úgyhogy nem rontom tovább a levegőt ezen a fórumon.

További kellemes dühöngést és minden jót kívánok nektek!
Nélkülem.

Üdvözlettel:
Akitlosz
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
3. Veszem az adást, amit ez a hozzászólás áttelepítés is jelent, úgyhogy nem rontom tovább a levegőt ezen a fórumon.
Üdvözlettel:
Akitlosz
És ha egy kis segítséget segítségkénként fogadnál el tőlünk? Az menne? Rajtunk nem múlik, mint ahogy 5 diabetológuson sem.
 

dg

Őstag
Nyugodtan kijavíthat, és akkor megkövetem. De amit az atiati78 által indított topikon produkált, az nekem nagyon visszataszító.
 

Zsu77

Új tag
Nyugodtan kijavíthat, és akkor megkövetem. De amit az atiati78 által indított topikon produkált, az nekem nagyon visszataszító.

Ja,nem is figyeltem!Micsoda szemed van!

marcsi666!Húzz a búsba azt ott sátánkodjál!Zsu777

Ezek szerint mi vagyunk a hipohonderek.Dönörű.Nesze neked keresztény jóindulat!
 
Oldal tetejére