Fizikai sport/aktivitás

dg

Őstag
Meli!
(csak azért ebbe a topika írok, mert itt látlak utolsó hozzászólóként, és bocs, hogy nem témába vág)
Láttalak a Cukorbeteg Élet hasábjain! Hát Ti olyan gyömyörű család vagytok, hogy alig bírtam levenni Rólatok a szememet!
 

blaci

Őstag
Sziasztok!
Szeretnék írni néhány gondolatot ide ami ha nem is sport de mindenképpen "fizikai aktivitás". Október eleje van, mostmár kérlelhetetlenül itt az ősz a legkedvesebb évszakom. Szeretem a többit is ezért vagy azért de az ősz az számomra más az őszben "járok", egyszerűen nem tudok betelni vele, gyönyörű ahogy aludni készül a természet. Minden évben megcsodálom főleg a vízparton az őszi pontyhorgászatok közben. Éppen ezért most még itt a lehetőség hogy mindenki kimenjen a négy fal közül - ha csak egy kis időre, rövid sétára is - a természet világába, ami már önmagában is gyógyító, egészségmegőrző cselekedet.

U.i: Mondom ezt én akinek az este, munka közben kifordult a bokája és úgy kellett hazahozni. Úgyhogy most csak borogatás van séta nincs.:(:rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Zsu77

Új tag
Jujjjjj,és most nagyon fáj?És mit jelent az,hogy kifordult?Már visszafordult?Akkor most 5x akkora mint egyébként,mi?Jajjjj! :(
 

tímeácska

Őstag
U.i: Mondom ezt én akinek az este, munka közben kifordult a bokája és úgy kellett hazahozni. Úgyhogy most csak borogatás van séta nincs.:(:rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Na tessék... Lacink félrelépett! :mrgreen: Őőő, bocsi, nem :mrgreen:, hanem :cry:! ;)
Tessék jobban vigyázni, és a lábad elé nézni!;-) És pihentesd a lábad, nem megmondtam, hogy itt csak nekem lehet bármi nyavalyám?! Érteni?!;-)
Na, de tényleg, vigyázz magadra, és jobbulást a bokádnak!
 

blaci

Őstag
Jujjjjj,és most nagyon fáj?És mit jelent az,hogy kifordult?Már visszafordult?Akkor most 5x akkora mint egyébként,mi?Jajjjj! :(

Már visszafordult, de érdekes módon csak kicsit dagadt be "eddig" legalábbis mert még most kezdtem pihentetni, éjszaka muszáj volt bicegnem rajta. Eddig fájt, most meg már inkább zsibbad (azért fáj is). ;)
 

Zsu77

Új tag
Már visszafordult, de érdekes módon csak kicsit dagadt be "eddig" legalábbis mert még most kezdtem pihentetni, éjszaka muszáj volt bicegnem rajta. Eddig fájt, most meg már inkább zsibbad (azért fáj is). ;)

Aha...:(Ez borzasztó...:(Ja,ahogy Csigu mondta: pihentesd.Ha rásérülnél,akkor az tovább tartó lábadozást jelent.Úgyhogy hát igen:séták egyenlőre sztornó!:(:(:(
 

blaci

Őstag
Na tessék... Lacink félrelépett! :mrgreen: Őőő, bocsi, nem :mrgreen:, hanem :cry:! ;)
Tessék jobban vigyázni, és a lábad elé nézni!;-) És pihentesd a lábad, nem megmondtam, hogy itt csak nekem lehet bármi nyavalyám?! Érteni?!;-)
Na, de tényleg, vigyázz magadra, és jobbulást a bokádnak!

Igenis, legközelebb nézek a lábam elé. De hát sötét volt, meg álmos is voltam...:rolleyes:
Vigyázok, vigyázok, és köszi.:rolleyes::mrgreen:
 
Oldal tetejére