Hamis, egészségtelen, és jó minőségű élelmiszerek megismerésére

misamaci

Aktív tag
Azért ne essünk a ló túloldalára, a műanyaghoz nem kell Norbi, van a polcokon bőven márkanév nélkül épp elég. Nem egy név a felelős a mű cuccokért, mi vagyunk felelősek, hogy mit veszünk. A boltok a felelősek, hogy mivel töltik meg a polcokat, a gyártók a felelősek, hogy mit kínálnak a boltoknak. Sőt, a kereslet a felelős a kínálatért. (avagy mosom kezeimet..?:confused::rolleyes:)

Én sem a név miatt akadtam ki, hanem a "liszt" neve és a reklámszöveg miatt, amivel hirdették (most kapásból nem tudom idelinkelni, mert naná hogy nincs meg :D ). Azzal teljes mértékben egyetértek, hogy elsősorban mi felelünk azért, amit megveszünk és mi generáljuk a keresletet, csak azért szomorú, hogy legtöbben akkor jutottunk el erre a szintre, amikor már muszáj volt.

Az összetevőkkel kapcsolatosan meg azért nem írtam megjegyzéseket, mert elsőre olyan dolgok jutottak eszembe, hogy például:
cellulózrost .... papírpép (a legtisztább cellulózrost-forrás), ha elég sokat gyártanak ebből a keverékből, megoldódik a papír újrahasznosítás problémája ... stb. :D

de hogy komolyra fordítsam a szót:
Búzaglutén: az a fehérje, ami a lisztallergiáért - ha így hívják, nem vagyok biztos benne - felelős (nem véletlen hogy az ilyen típusú allergiában szenvedőknek külön készítenek gluténmentes lisztet)

polidextróz: korábban már írtam róla, most csak annyit hogy glükózból,dextrózból és citromsavból mesterségesen előállított térfogatnövelő és nedvességmegtartó adalék.

E500: leánykori nevén szódabikarbóna ... valószínűleg sütőpor helyett (+ fehér és telik vele a zacskó)

E450: ez egy gyűjtőszám, mivel nem adták meg a kiegészítő karaktert, valószínűleg dinátrium-difoszfátról (E450i) lehet szó, amiből lisztkeverékekben maximálisan 20g/kg alkalmazható.
A csoport tagjairól elmondható, hogy alkáli fémek (nátrium vagy kálium) foszforsavas sói.
Nagy mennyiségű foszfát (napi 1,5 - 2,5g) bevitele esetén a vér kálciumszintjének csökkenését és a parathyroid hormon szintjének emelkedését figyelték meg.

E460: Nátrium-karboxi-metil-cellulóz; a cellulóz klórecetsavas módosításával állítják elő. Genetikailag módosított anyagok alkalmazása is lehetséges. Mint oldható ballasztanyagot az emberi szervezet nem tudja hasznosítani. Nagyobb mennyiségben enyhén hashajtó hatású.

Egyébiránt aki nem ismeri, itt találhattok egy egészen jól hsználható E-szám adatbázis: http://tudatosvasarlo.hu/eszam
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
:D ). Azzal teljes mértékben egyetértek, hogy elsősorban mi felelünk azért, amit megveszünk és mi generáljuk a keresletet, csak azért szomorú, hogy legtöbben akkor jutottunk el erre a szintre, amikor már muszáj volt.
Ez jó kis ördögi kör, mert mit vesz meg a vásárló? Amit kap a boltban. És mivel tölti fel a boltos a pultjait? Amit megvesz a vásárló.
Ami még probléma lehet, az az, hogy sajnos a kisebb településeken, vagy faluban nem lehet mindenhez hozzájutni.

Tényleg egyetlen út, ha tájékozottak leszünk, és tudatosan vásárolunk. Én pl már évek óta nem használom az addig imádott zacskós leveseket. Ez a kezdet.
 

misamaci

Aktív tag
Ez jó kis ördögi kör, mert mit vesz meg a vásárló? Amit kap a boltban. És mivel tölti fel a boltos a pultjait? Amit megvesz a vásárló.
Ami még probléma lehet, az az, hogy sajnos a kisebb településeken, vagy faluban nem lehet mindenhez hozzájutni..

Azért ezzel vitatkoznék egy kicsit ... ha sikerül találnod egy igazi kereskedőt, aki a saját kis boltját vezeti (nem a lakótelepi garázsboltokra gondolok), akkor sokkal könnyebb lesz az életed :D Nekem sikerült ilyet találnom .... ha kell valami, akkor megbeszéljük és ha lehetséges akkor be is szerzi (van amikor nemet mond, de annak is van elfogadható oka). Általában azért ki szokott derülni, hogy ha sikerül valamit meghozatni, akkor hirtelen mások is elkezdik vinni és keresni, szóval ez inkább csak a kereskedő és a vevő viszonyán alapul.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Azért ezzel vitatkoznék egy kicsit ... ha sikerül találnod egy igazi kereskedőt, aki a saját kis boltját vezeti (nem a lakótelepi garázsboltokra gondolok), akkor sokkal könnyebb lesz az életed :D Nekem sikerült ilyet találnom .... ha kell valami, akkor megbeszéljük és ha lehetséges akkor be is szerzi (van amikor nemet mond, de annak is van elfogadható oka). Általában azért ki szokott derülni, hogy ha sikerül valamit meghozatni, akkor hirtelen mások is elkezdik vinni és keresni, szóval ez inkább csak a kereskedő és a vevő viszonyán alapul.
Van egy ilyen boltom, de az nem élelmiszer bolt, hanem egy reform-egészség bolt. Viszont annak a kínálata korlátozott, specifikus. Annak mintájára lenne jó -úgy, ahogy te elérted-, egy élelmiszer boltot is rávenni a termékválaszték kibővítésére, vagy megváltoztatására.
És mint a te példád is mutatja, életképes a dolog. Mindenképpen követendő példa, és hasznot hozó minkét fél számára. Szerintem csak rugalmasság és vállalkozó szellem kell hozzá.
 

rgyörgy

Új tag
Kedves György!
Ez a mondat kicsit elgondolkodtatott. Mi a baj a magyar tojások nagy részével? Miért károsak az egészségre? Olvashatnánk erről esetleg egy kicsit bővebben? Milyen szempontok szerint válasszunk? Köszönöm előre is.
Üdv.,
Laci …aki csak kíváncsi, de nem is biztos hogy tudni szeretné!;):D

<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:14.0pt; mso-bidi-font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} a:link, span.MsoHyperlink {color:blue; text-decoration:underline; text-underline:single;} a:visited, span.MsoHyperlinkFollowed {color:purple; text-decoration:underline; text-underline:single;} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} /* List Definitions */ @list l0 {mso-list-id:1350329981; mso-list-type:hybrid; mso-list-template-ids:720946714 68026383 68026393 68026395 68026383 68026393 68026395 68026383 68026393 68026395;} @list l0:level1 {mso-level-tab-stop:36.0pt; mso-level-number-position:left; text-indent:-18.0pt;} ol {margin-bottom:0cm;} ul {margin-bottom:0cm;} --> </style> Kedves Laci!
Kicsit bővebben:
<!--[if !supportLists]-->1.<!--[endif]-->Mi a baj a magyar tojások nagy részével? Leírtam, egészségtelenek lehetnek.
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
<!--[if !supportLists]-->2.<!--[endif]-->Miért károsak az egészségre?
Szintetikus tojássárgítók, ami között lehetnek erősen rákkeltők. Megetetett nagy mennyiségű gyógyszer, antibiotikum, egészségre káros takarmányalkotók
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
<!--[if !supportLists]-->3.<!--[endif]-->Milyen szempontok szerint válasszunk?
Legyen friss, jóízű, és első ránézésre gusztusos, amit megkívánunk.
Hasonló, mint ez:
http://www.virslee.com/tojas-sarga-kepek.html
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o>És folytatható...</o>
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
 

misamaci

Aktív tag
Köszi a receptet, kipróbálom.

Én is otthon sütöm a kenyeret (már, ha nincs 40 fok), és tényleg, sokkal jobb hatással van a cukorra, mint bármilyen bolti barnának kikiáltott kenyér.

A neten egyszer találtam egy honlapot, ahol azt írták, hogy lefedett jénai tepsiben sütik a kenyeret. Ez annyira képtelennek tűnt, hogy muszáj volt kipróbálnom ;), és meglepő, de az eredmény könnyű, ruganyos, laza szerkezetű kenyér. Jót tesz nagyon a kelt tésztának a gőz! Akkora jénai edényt kell választani, amibe a kész kenyér belefér majd, és megformázás után már abban kell megkeleszteni is. A sütőt így nem szabad előre melegíteni, hanem a begyújtott, még hideg sütőbe kerül be a jénai. A sütési időt így meg lehet hosszabbítani egy 5-10 perccel. A végén, ha megsült, a kész kenyeret ki kell venni, és rácson kihűteni.
Kipróbáltam a jénaiban kenyérsütést :D tényleg jobb lett, mint nélküle. Köszi a tippet!
 

blaci

Őstag
Kedves Laci!
Kicsit bővebben:
Mi a baj a magyar tojások nagy részével? Leírtam, egészségtelenek lehetnek.
Miért károsak az egészségre?
Szintetikus tojássárgítók, ami között lehetnek erősen rákkeltők. Megetetett nagy mennyiségű gyógyszer, antibiotikum, egészségre káros takarmányalkotók
Milyen szempontok szerint válasszunk?
Legyen friss, jóízű, és első ránézésre gusztusos, amit megkívánunk.
Hasonló, mint ez:
http://www.virslee.com/tojas-sarga-kepek.html
És folytatható...

Kedves György!
Köszönöm a választ. Erre a helytelen takarmányozásra és főleg gyógyszeretetésre nem is gondoltam volna. Szerencsés helyzetben vagyunk, itt faluhelyen mi "háztól" vesszük a tojást, olyat ami az udvaron kapirgáló tyúkoktól származik és csak kukoricát meg friss zöldféleségeket kapnak a kertből.
Viszont ezután biztos hogy inkább külföldről behozott tojást keresnék a boltokban ha a magyar ilyen káros…bár gondolom ez azért igaz lehet más országokra is...
Üdv.,
Laci
 

misamaci

Aktív tag
Kedves György!
Köszönöm a választ. Erre a helytelen takarmányozásra és főleg gyógyszeretetésre nem is gondoltam volna. Szerencsés helyzetben vagyunk, itt faluhelyen mi "háztól" vesszük a tojást, olyat ami az udvaron kapirgáló tyúkoktól származik és csak kukoricát meg friss zöldféleségeket kapnak a kertből.
Viszont ezután biztos hogy inkább külföldről behozott tojást keresnék a boltokban ha a magyar ilyen káros…bár gondolom ez azért igaz lehet más országokra is...
Üdv.,
Laci

Kedves Laci!

Abban igazad van, hogy a legjobb az igazi falusi tojás, de azért az kicsit erős volt hogy a külföldi tojás minősége jobb lenne. A hazai - ellenőrzött - termelésű tojások minőségében azért nyugodtan meg lehet bízni. Jelenleg a takarmányozás és beltartalmi mutatók tekintetében még mindig a mienk az unió egyik legszigorúbb szabályozása. Ennek a betartását a külföldi termelők tekintetében nem tudjuk ellenőrizni, de itthon igen. (sokszor a termelők kicsit morognak is, hiszen az előírások betartása költségnövekedéssel jár). Szóval én a magam részéről inkább maradok a hazai, ellenőrzött baromfinál, tojásnál (és ha tehetem, akkor a háztájinál,de nem jutok hozzá olyan gyakran, mint szeretném).

Üdv:
Misi
 

rgyörgy

Új tag
A cikket olvasva nekem úgy tűnt, hogy ők inkább a főtt tojást próbálták hamisítani .... legalábbis másként nehezen tudom elképzelni, hogy hogyan tartották egyben amíg - utolsó lépésben - elkészítették a héját is.

Amióta láttam a szendvicskészítéshez előállított 40-60 cm hosszú tojáshengereket (tojás átmérőjű hengerek, kívül a fehérje belül a sárgája, vagy fordítva... a megrendelő igényei szerint) én már ezen sem tudok meglepődni ... bár azok a hengerek legalább tényleg tojásból voltak.

<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:14.0pt; mso-bidi-font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> Kedves misamaci!
A magam részéről lezártam az uborkaszezon okán kreált Kínai tojástémát.
A topik címére hivatkozva, olyasmit írok, ami saját tapasztalat és elgondolkodtató.
Rokonságban sokan fóliáznak, ősidők óta. Nem túl rég, láttam, mikor rokon fiú meghozta a permetanyagot, amit kipakolt. Nem tudtam megállni, hogy megkérdezzem: nincs lelkiismeret furdalásotok, hiszen halálra mérgezitek a vevőiteket ezzel a rengeteg vegyszerrel. A válasz nagyon lerövidítve: nincs, ez üzlet, a vevők pedig megérdemlik a sorsukat.
Én igencsak elgondolkodtam a válaszon.

<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
 

blaci

Őstag
Kedves Laci!

Abban igazad van, hogy a legjobb az igazi falusi tojás, de azért az kicsit erős volt hogy a külföldi tojás minősége jobb lenne. A hazai - ellenőrzött - termelésű tojások minőségében azért nyugodtan meg lehet bízni. Jelenleg a takarmányozás és beltartalmi mutatók tekintetében még mindig a mienk az unió egyik legszigorúbb szabályozása. Ennek a betartását a külföldi termelők tekintetében nem tudjuk ellenőrizni, de itthon igen. (sokszor a termelők kicsit morognak is, hiszen az előírások betartása költségnövekedéssel jár). Szóval én a magam részéről inkább maradok a hazai, ellenőrzött baromfinál, tojásnál (és ha tehetem, akkor a háztájinál,de nem jutok hozzá olyan gyakran, mint szeretném).

Üdv:
Misi

Szia Misi!
Újra elolvastam az iménti hozzászólásomat és nem találom benne azt az "kicsit erős" részt hogy szerintem a külföldi tojás minősége jobb lenne a hazainál. Én azt írtam, hogy inkább a külföldről behozottat keresném ha a magyar ilyen káros…;)

Köszönöm a kiegészítést…magam is egyetértek, látom jól értelmezted az előbbi hozzászólásomat!;):D
Hidd el nem vagyok én ennyire naiv…
De az eredeti üzenetben csak a magyar tojás szerepelt én pedig mint egyszerű, hozzá nem értő (ami igaz is…) vásárló néztem ill. olvastam… Szóval a lényeg benne van az írásodban, nem ismétlem meg, a tojással általában van esetleg probléma de nem kiemelten a magyar tojással…
A hazai szabályozás szigoráról írottaknak külön is örülök, maradjon is így!
Üdv.,
Laci …aki szintén a magyart választaná!:mrgreen:
 

rgyörgy

Új tag
A tojástémához…
A logika tökéletes, hogy a házitojás… Takarmányosnál előttem vásárolt idős paraszt nénike pár kiló kukoricát, meg egy csomag Ovocolort. Nagyon meglepődtem, beszélgettem vele egy keveset, ami lényege: Pár darab tyúkja van. Sose adott el tojást, de ajánlotta a takarmányos a tojássárgítót. Tényleg sárga lett a tojás, ezért rendszeresen eteti ami a dobozba van.
Az Ovocolor a szantofil származékok szintetikus változata. Azt, hogy hazai, vagy külföldit érdemes venni? Feltűnt egyszer, hogy Roburból minden nap máshelyen árulták a tojást, és rengeteget eladtak. Az Német tojás volt, amit Szabolcsban kiselejteztek, valaki bagóért megvette, a vevők pedig majdnem verekedtek érte.
Ami szintén érdekes: Somszádtól megkérdeztem, hogy engedheti ki a kétév körüli kisgyerekét ülve játszani a kertbe? Nem a válasz érdekes, hanem az, fél órája fejezték be a permetezést.
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Mivel én városi lány lévén nem értek hozzá, csak annyira, amit a mamáéknál láttam a baromfi udvarban, meg amit a tv-ben látok, ha magyar termék kontra külföldi termék a téma.
Tehát tiszta sor, hogy a baromfi udvarban kapirgáló, kukoricával etetett tyúk tojása az igazi, de sokad magammal a boltok, piacok kínálatára szorítkozom. Ha pedig az a kérdés, hogy magyar, vagy külföldi, akkor inkább a magyar. Több szempontból. Inkább a magyar gazda hasznát(??) gyarapítom, mint a külföldiét. Tojnak a magyar tyúkok, tejelnek a magyar tehenek, nem kellene külföldről behozni ezeket. A másaik ok, hogy gyakran lehetett hallani külföldi termék esetében, hogy tiltott, vagy káros szerrel kezelték az árut.
(Tényleg néha jobb nem tudni (akár magyar termék esetében is), hogy mi van benne?!)
 

blaci

Őstag
Sziasztok!
Azt gondolom, visszaolvasva a tojásról írottakat (magyar, külföldről behozott…), elég szörnyen hangzik, de azért senkit ne riasszon el a tojás fogyasztásától. Szerintem itt is igaz – mint más élelmiszerek esetében is – ha mértékletesek maradunk és elkerüljük a túlzott, egyoldalú fogyasztást nagy baj talán nem érhet bennünket…
Üdv.,
Laci …aki szereti a tojást!:mrgreen:
 

dg

Őstag
Kedves György!

Azt írtad, hogy ránézésre, gusztusos tojást válasszunk. Kérlek, ne kötekedésnek vedd: nekem elég egyformának tűnnek a tojások ránézésre, pont, mint két tojás. Akkor mit is tehet a vásárló???
 

rgyörgy

Új tag
Azt írtad, hogy ránézésre, gusztusos tojást válasszunk. Kérlek, ne kötekedésnek vedd: nekem elég egyformának tűnnek a tojások ránézésre, pont, mint két tojás. Akkor mit is tehet a vásárló???
<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:14.0pt; mso-bidi-font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> Kedves Grácia!
Amit Évivel termeltünk tojást, közvetlenül a saját vevőkörünknek adtuk el.
Megnézni belülről elég egyszerű volt, mert fehér kis tányéron minden nap 3-4 feltört tojást kitettünk mintának. Így látható volt az állaga, és színe. Arra pedig, hogy a többi is olyan sárga, a garancia az volt, hogy minden vevőnek adtunk „műbizonylatot”. Ezen az összes elérhetőségünk megadtuk. Pontosan leírtuk hogy készül az állatok kajája, mik az összetevők, és vállaltuk a felelősséget a minőségért. A tyúkokat első napos koruktól mi neveltük fel. Ezen kívül tartottunk húscsirkét, disznót. Nagyon sok vevő úgy vásárolt, hogy előtte személyesen felkeresett, megnézte a tartási körülményeket, elbeszélgettünk.. Eladási gondunk sose volt. Házikolbászt is nemcsak Európába vitték a rokonoknak. Robert Redford is vevőnk volt, holott csak filmen láttuk.
Az éremnek mindig két oldala van, és általában nem olyan megvilágításban látjuk a dolgokat, ami nekünk előnyös lenne.
Kötekedésnek azért se vehetném a kérdést, mert nagyon is jogos, és logikus volt.

<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o><o></o><o></o><o></o>
 

napocska

Őstag
Kedves György!
Az mitől lehet, hogy a tojás sárgájában pici fehér pöttyök vannak? Mostanában vettem észre, hogy szinte mindegyik tojásban van. Lehet, hogy eddig is volt, csak nem figyeltem.(?)
Jó egészséget!
Kriszta
 

rgyörgy

Új tag
Az mitől lehet, hogy a tojás sárgájában pici fehér pöttyök vannak? Mostanában vettem észre, hogy szinte mindegyik tojásban van. Lehet, hogy eddig is volt, csak nem figyeltem.(?)
Jó egészséget!
Kriszta
Szervusz Kriszta!
Erre nem tudok válaszolni, de nem jó jel. ilyet nem tapasztaltunk, pedig naponta 800 tojásunk volt.Egy biztos, ahol vetted. ott többet nem vásárolnánk.
Jó pihenést
 

dg

Őstag
<LINK href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml" rel=File-List><STYLE> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:14.0pt; mso-bidi-font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </STYLE> Kedves Grácia!
Amit Évivel termeltünk tojást, közvetlenül a saját vevőkörünknek adtuk el.
Megnézni belülről elég egyszerű volt, mert fehér kis tányéron minden nap 3-4 feltört tojást kitettünk mintának. Így látható volt az állaga, és színe. Arra pedig, hogy a többi is olyan sárga, a garancia az volt, hogy minden vevőnek adtunk „műbizonylatot”. Ezen az összes elérhetőségünk megadtuk. Pontosan leírtuk hogy készül az állatok kajája, mik az összetevők, és vállaltuk a felelősséget a minőségért. A tyúkokat első napos koruktól mi neveltük fel. Ezen kívül tartottunk húscsirkét, disznót. Nagyon sok vevő úgy vásárolt, hogy előtte személyesen felkeresett, megnézte a tartási körülményeket, elbeszélgettünk.. Eladási gondunk sose volt. Házikolbászt is nemcsak Európába vitték a rokonoknak. Robert Redford is vevőnk volt, holott csak filmen láttuk.
Az éremnek mindig két oldala van, és általában nem olyan megvilágításban látjuk a dolgokat, ami nekünk előnyös lenne.
Kötekedésnek azért se vehetném a kérdést, mert nagyon is jogos, és logikus volt.

<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><O></O><O></O><O></O><O></O>


Most minderről eszembe jutott, hogy a helyi újságban olvastam egy kezdeményezésről, miszerint várják a családi gazdaságok, őstermelők jelentkezését, hogy a megyei élelmiszer a termelőtől közvetlenül a megyei vásárlóhoz jusson el. Érdeklődve várom, mi lesz a vége, és azt nem tudom sajnos, hogy valóban csak e megyét érinti-e a dolog, vagy kiterjesztik. Állítólag majd a neten közzé teszik a listát!
 
Oldal tetejére