Utazgatunk, utazgatunk...

somcsika

Aktív tag
6 NAP MÚLVA INDUL SZANDI OLASZORSZÁGBA,
Már tudja, örült neki, a kis barátnőjét is beszerveztük titokban. Ő nyugodt, részemről meg már megindult a para.
Megirtam hozzá a "használati utasítást". Remélem nem lesz rá szükség, mármint a vészhelyzeti forgatókönyvre. De biztos, ami biztos legyen ott a tanárnál.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
6 NAP MÚLVA INDUL SZANDI OLASZORSZÁGBA,
Már tudja, örült neki, a kis barátnőjét is beszerveztük titokban. Ő nyugodt, részemről meg már megindult a para.
Megirtam hozzá a "használati utasítást". Remélem nem lesz rá szükség, mármint a vészhelyzeti forgatókönyvre. De biztos, ami biztos legyen ott a tanárnál.
Hurrá, szuper! Azt néztétek, hogy a mobilján van-e rooming? (vagy az már nem kell az sms-hez?, ha hülyeséget írtam akkor bocsi) Sms-ben folyamatosan tudjátok a kapcsolatot tartani, de inkább bízd rá, hogy hányszor "jelenkezik" be.
 

somcsika

Aktív tag
Szóval tegnap este feltettem Szandit a buszra. De már tegnap előtt összevitatkoztunk, mert a kis butus nem azt mondta, hogy fél elmenni (amire igazából gondol, és ezt meg is értettem volna), hanem azt, hogy nem akar menni.
Anyának 600 lett a vérnyomása.
Nem volt gond az esti beszélgetéssel. Tagnapra meggondolta magát. Végül örömmel indult, de előtte még egy utolsó szájba rágás. Mit-hogyan.
Kedves Mindannyiotok akik privát üziben segítettetek egyrészről titokban tartani az utazást, másrészről pedig, hogy tájékoztatatok arról, hogyan és mit csomagljak neki az útra. Remélem, hogy minden rendben lesz.

Ja a köszönöm majdnem lemaradt. :dr_24::dr_24::dr_24:
 

gabibaba

Aktív tag
Hurrá! Nagyon ügyes ez a lány! Nem mellesleg nagyon rendes, mert jelentkezik!

Gábor kedd hajnal óta a Zemplénben van nomád táborban (sátor, ők készítik a 'zuhanyfülkét', budit, ássák a tűzhelyet, túráznak az erdőben), és semmit sem tudok róla. Gondolom, rendben van :rohog: .
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hurrá! Nagyon ügyes ez a lány! Nem mellesleg nagyon rendes, mert jelentkezik!

Gábor kedd hajnal óta a Zemplénben van nomád táborban (sátor, ők készítik a 'zuhanyfülkét', budit, ássák a tűzhelyet, túráznak az erdőben), és semmit sem tudok róla. Gondolom, rendben van :rohog: .
Az meglehet, hogy a dzsungelben, dzsindzsásban, susnyásban nincs térerő. ;) Nyugi, büdös kölkék nen szublimálnak. ;)
 

somcsika

Aktív tag
Hát nála ez nem térerőfüggő. De már megszoktam, Eszter is ilyen: 'Miért szóljak, majd szólok, ha baj van!' :D

Szokás kérdése.
Mióta cukros nem volt egyedül sehol, mármint versenyeken, meccseken volt, ami úgy egész napos, de ilyen hosszú időre, éjjel-nappalra még nem ment el sehova.
Legalább én is edződöm.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hát nála ez nem térerőfüggő. De már megszoktam, Eszter is ilyen: 'Miért szóljak, majd szólok, ha baj van!' :D
Akárcsak Deni (de gondolom sok kölök), de Deni még hozzáteszi: Miből gondoltad, hogy baj lehet? Végig itt/ott/amott voltam, ahol mondtam. :rohog:
 

borka

Őstag
Szokás kérdése.
Mióta cukros nem volt egyedül sehol, mármint versenyeken, meccseken volt, ami úgy egész napos, de ilyen hosszú időre, éjjel-nappalra még nem ment el sehova.
Legalább én is edződöm.

Ő is edződik és két edzet acél fog majd örülni egymásnak a hazatéréskor.
Számára ez most nagy kihívás és össze szedi minden tudását,hogy megmutassa tudja Ő kezelni önmagát.
Eszébe fognak jutni azok a mondatok amiket számtalanszor mondtál neki és rádöbben,hogy őérte volt minden.
Aggódni én is aggódnék naná, de bízzunk benn,hogy minden rendbe lesz.:cool:
 

gabibaba

Aktív tag
Nagyon jó hír ez, bár tudtuk, hogy így lesz! :)

Nem így nálunk. Tegnap este 7-kor elindultunk Bózsvára, mert Gábornak sikerült összeszedni az egyik osztálytárs által lehurcolt hányós vírust (letépném annak a szülőnek a fejét, aki egy Bp-től 3,5 órára, ezen belül is az erdei úttól 15 perc gyalogútra lévő nomád táborba leengedi a reggel kicsit émelygő gyerekét :mad:, térerő csak imitt-amott van). Mire leértünk, addigra lett egy újabb eset, őt is hoztuk. Mondjuk a környék meseszép, még sötétben is, őzek, nyulak, erdő. Ott kiderült, hogy első nap délben elhagyta a mérőjét a vonaton. Innentől intuitív alapokon működött (ekkor megütött a guta, a tartalék mérő benne volt a zsákjában, de elfelejtette) péntekig, amikor megvilágosodott kis agyában, hogy a tartalék tesztcsík dobozán van egy színskála. A cukrai ma gyönyörűek, teljesen jól van, csak enni nem nagyon bír, bár a szeme kívánja. Remélem, Sátoraljaújhelyen valaki leadta a mérőt, de ezt csak hétfőn tudom meg.
 

poe

Őstag
Gábor, Gábor, hová tetted az eszed... :)
Egyébiránt meg ügyesen megoldotta (már az elhagyást, meg a nemszólást leszámítva). Nem esett kétségbe, folytatta a kezelést, sőt még támpontja is volt hozzá. ;)
A hányós izéből mielőbbi gyógyulást!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nem így nálunk. Tegnap este 7-kor elindultunk Bózsvára, mert Gábornak sikerült összeszedni az egyik osztálytárs által lehurcolt hányós vírust (letépném annak a szülőnek a fejét, aki egy Bp-től 3,5 órára, ezen belül is az erdei úttól 15 perc gyalogútra lévő nomád táborba leengedi a reggel kicsit émelygő gyerekét :mad:, térerő csak imitt-amott van). Mire leértünk, addigra lett egy újabb eset, őt is hoztuk. Mondjuk a környék meseszép, még sötétben is, őzek, nyulak, erdő. Ott kiderült, hogy első nap délben elhagyta a mérőjét a vonaton. Innentől intuitív alapokon működött (ekkor megütött a guta, a tartalék mérő benne volt a zsákjában, de elfelejtette) péntekig, amikor megvilágosodott kis agyában, hogy a tartalék tesztcsík dobozán van egy színskála. A cukrai ma gyönyörűek, teljesen jól van, csak enni nem nagyon bír, bár a szeme kívánja. Remélem, Sátoraljaújhelyen valaki leadta a mérőt, de ezt csak hétfőn tudom meg.
Jajj, hát nem semmi kaland, ami Gáborral megtörtént, én is felrobbantam volna dühömben. Leadom a kölköt, hogy jól érezze magát, ezzel szemben nyűg és nyavalya teszi tönkre a kirándulást.
Arra a szülőre én is fújnék, aki láthatóan göthös, kehes gyerkőcét elengedi a nomád körülmények közé ezer kölökkel.

A cukormérő nagyon remélem, hogy meg lesz. Nem utólag akarok okoskodni, de gondolom nem volt benne Gábor neve, vagy teloszáma. Pedig ez nem haszontalan. Ha az ember nem talál semmi értesítési infot, akkor sz*rik a dologra, ha viszont ott egy mobilszám, akkor az (a jó érzésű) emberben megszólal a lelkiismereti csengettyű. Ennek ellenére tényleg bízom benne, hogy meg lesz.
Ha nem, akkor ünnepélyesen felajánlom az AC A-mat, izé, megörökítem hanyag, trehány kiskorúnak.
 

gabibaba

Aktív tag
Gábor, Gábor, hová tetted az eszed... :)
Egyébiránt meg ügyesen megoldotta (már az elhagyást, meg a nemszólást leszámítva). Nem esett kétségbe, folytatta a kezelést, sőt még támpontja is volt hozzá. ;)
A hányós izéből mielőbbi gyógyulást!

Köszönjük! Azért nem szólt, mert nem akart hazajönni, sem engem 'fárasztani'. :mad: Na meg persze az a fránya térerő... Ja, most morogja, az osztályfőnöknek szólt, hogy elhagyta.
 
Oldal tetejére